قلب و عروق مرزداران
image-layers-1_2
image-layers-1_3
ماموریت ما

متخصصان قلب و عروق ما مراقبت های استثنایی ارائه می دهند

  • تاریخچه پزشکی دقیق، روشهای معاینه فیزیکی
  • طیف گسترده ای از مطالعات مستندات و شرح حال بیمار
  • معاینه و تعامل پزشکان
  • نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ فشارخون و ضربان قلب
  • مشاوره با متخصصان خبره
تاریخچه ما

سالها موفقیت در ارائه خدمات پزشکی در زمینه قلب و عروق

دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق همواره با شعار سلامت قلبی بیمار رضایت پزشک اوست به فعالیت در این زمینه سالها وفادار بوده و رسالت پزشکی را با قداست و رضایت قلبی انجام داده است.

تحصیل در مرکز قلب تهران

دانشگاه تهران برترین دانشگاه کل ایران برای تحصیل در رشته ی پزشکی است دکتر پرگل نوروزی متخصص قلب و عروق با کسب رتبه 63 سرارسری در سال 1380 موفق به ورود به این معتبرترین دانشگاه کل کشور در زمینه پزشکی گردید.

1380

اخذ رتبه برتر رزیدنتی

دکتر پرگل نوروزی با اخذ رتبه برتر در این آزمون جز پزشکان عمومی برتر انتخاب شد

1388

اخذ رتبه برتر در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی قلب و عروق

دکتر پرگل نوروزی با اخذ رتبه برتر در این آزمون بدون گذراندن طرح عمومی مستقیما به دوره دستیاری تخصصی قلب و عروق راه پیدا کرد و و در مرکز قلب مشغول به یادگیری و خدمت در این عرصه شد.

1390

پزشک متخصص قلب نمونه

دکتر پرگل نوروزی در سال 94 به عنوان پزشک نمونه متخصص قلب مدیریت درمان انتخاب از طرف دکتر علیرضا صفری مدیر تامین اجتماعی استان همدان شد

1394

سالها تجربه موفق با تخصص قلب و عروق

دکتر پرگل نوروزی با تخصص قلب و عروق سالها با انجام بیش از 1500 مورد آنژیوگرافی، ده ها هزار اکوکاردیوگرافی و تست ورزش، هولتر مانیتورینگ فشار خون و نوار قلب و معاینات حرفه ای توانسته خدمات بسیاری را به بیماران قلبی ارائه دهد.

1399

image-layers-2_1
image-layers-2_2
image-layers-2_3
image-layers-2_4
مراقبت و امکانات

چرا ما را انتخاب می کنید؟

کیفیت

درمان

دسترسی راحت

کلینیک قلب و عروق مجهز در حوالی غرب تهران، پونک، مرزداران، شهرک غرب، صادقیه پزشک متخصص قلب و عروق در تهران، با امکانات فوق پیشرفته اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار قلب، و کلیه سیستم های نگهداری پرونده به صورت الکترونیکی و پیشرفته

درمان بیماران قلبی نیاز تشخیص دقیق پزشک متخصص قلب و عروق دارد و یک پزشک باتجربه همواره می تواند در این راستا بسیار حائز اهمیت باشد.

وجود کلینیکی با کلیه امکانات در مرکزی که بقیه نیازهای بیماران از جمله داروخانه، آزمایشگاه، امکانات رفاهی معلولان و ویلچیر فراهم باشد بسیار مهم و حیاتی است